07 lutego 2013

JazzPRESS – luty 2013


Czas biegnie zawsze szybciej, niż zauważamy. Szczególnie czują to osoby, które co miesiąc muszą oddać na czas swoje materiały do rozwijającego się w szalonym tempie JazzPRESSu. Pamiętam dokładnie moment, kiedy pisałem Wam o styczniowym numerze. Dziś znowu z kilkudniowym opóźnieniem w stosunku do dnia publikacji, polecam numer lutowy. Jeśli jeszcze go nie macie, zajrzyjcie na stronę www.jazzpress.pl


W lutowym numerze obiecane dokończenie mojej grudniowej rozmowy z Cezarym Konradem, a także złożony z dwu osobnych wywiadów, materiał opisujący niezwykłą karierę i jeszcze bardziej niezwykłe plany na najbliższą przyszłość Adama Bałdycha. Adam w zasadzie tak wyśmienicie opowiada o swoich planach, które w dodatku równie sprawnie wciela w życie, że momentami obawiam się, czy przy następnej rozmowie będę jeszcze potrzebny… Choć rozmowa z nim to niezwykłe przeżycie. Nie znam drugiej osoby w jego wieku, która nie tylko tak dokładnie wie, czego chce w życiu i ma olbrzymią determinację, żeby to osiągać, ale w dodatku potrafi barwnie o tym opowiadać. I co najbardziej zdumiewające, jak dotąd wszystko mu wychodzi.

W lutowym numerze znajdziecie też ostatni odcinek jazzowego kalendarium płytowego i wiele innych ciekawych materiałów. Ja właśnie zabieram się do czytania, do czego i Was namawiam.

Brak komentarzy: