19 maja 2015

RadioJAZZ.FM - Reaktywacja! #jazzdoit

Nadszedł czas walki o wielką sprawę. Przypuszczalnie dużo ważniejszą od wszystkich wielkich spraw, o jakich usłyszycie w komercyjnych mediach. Ważną nie tylko jutro, za tydzień, czy za miesiąc. Ważną nie tylko dla tych, którzy kochają dobrą muzykę, ale również dla tych, którzy być może mogliby ją pokochać, tylko nie mają jak tego sprawdzić. Zwyczajnie dlatego, że nie mają już gdzie jej usłyszeć.

Jedno z ostatnich całkowicie wolnych od reklam i działań lobbingowych dużych wytwórni miejsc do niedawna było RadioJAZZ.FM. Chwilowo radio nie nadaje, bowiem wyeksloatowany przez lata sprzęt zbyt często odmawiał posłuszeństwa. RadioJAZZ.FM jest miejscem magicznym, miejscem spotkań po obu stronach anteny tych, dla których liczy się muzyka, którzy jej słuchają. To miejsce dla osób, dla których muzyka jest sztuką, a nie towarzyszącym innym zajęciom hałasem. Dla wielu z nas miejsce wręcz kultowe.

Zespół tworzący od lat zupełnie ochotniczo i bez jakiegokolwiek wynagrodzenia potrzebuje Waszego wsparcia. Tych, których stać na taki gest, prosimy o wsparcie finansowe. Jeśli to niemożliwe, zapytajcie innych, opowiedzcie o tym, jak wiele dobrej muzyki i ciekawych komentarzy usłyszeliście z anteny RadioJAZZ.FM. Możemy wrócić. Więcej o naszej akcji na stronie:

Brak komentarzy: